Je naprosto běžné, že dětem do jejich dětských pokojů nekupujeme klasický nábytek, tedy např. z masivu, nebo v dekoru masivu, či jednobarevný běžně používaný kdekoli v domě, jako např. bílý. Dětem můžeme koupit dětský nábytek pestrobarevný, který doslova rozehraje atmosféru v místnosti. Vybírat můžete z barev zaměřených na holčičky, na kluky, nebo neutrálních. Ty jsou skvělé, když pokojík obývají holky i kluci společně.

Dětské postele, do kterých děti rády ulehají

Máte potíž dostat své ratolesti „do peřin“? Pak jim kupte dětské postele, které je ke spánku motivují tím, jak vypadají. Přitom můžete vybírat podle různých kritérií, a tak vybrat správný model dítku čtyřletému, sedmiletému i desetiletému. Čím jsou děti starší, tím vyhraněnější mají svůj vkus, a tak je dobré konzultovat výběr dětského nábytku i s nimi.

Pokud potřebujete patrovou postel, mohla by se vám zamlouvat dětská patrová postel RICO s rozměry 160 x 80 cm v zeleno – přírodní barvě. Postel ze dřeva je doplněná o zelené detaily, jako jsou čela postelí, šuplík pod spodní postelí.

K dostání jsou i rozkládací dětské postele, dětské postele s rozměry 90 x 200 cm nebo 160 x 80, postele ve tvaru domečku nebo postele s úložným prostorem.

K posteli můžete koupit i dětské skříně nebo dětské komody v pestrém barevném provedení a pokojík bude rázem bezpracně veselý a pozitivní. 

Buďte důmyslní a zapojte fantazii

Už máte nějaké vybavení v dětském pokoji a chcete ho doplnit jiným, avšak v barvě, která ladí k vybavení v pokojíku, jej nemůžete najít? Není nic jednoduššího, než si koupit komodu, knihovnu, postel nebo cokoli, co potřebujete v bílé, přírodní nebo třeba šedé barvě a některá místa, detaily nabarvit zdravotně nezávadnou veselou barvou, která už v pokojíku na nábytku je.

Podívejte se na Sg-nabytek.cz, kde najdete i šikovné botníky, zrcadla do koupelny, kuchyňské linky, gauče a sedačky, konferenční stolky, kancelářské židle a mnohé jiné vybavení za nízké ceny.