Co znamená opravdu kvalitní potisk? Když navštívíte různé firmy, které se potiskem zabývají, narazíte hned na celou škálu překážek. Obvykle mají úzkou nabídku textilu k potisku, nedokáží vám zajistit potisk drobným písmem nebo vám potisk moc dlouho nevydrží a po několika vypráních se začne ztrácet. Naštěstí existují společnosti, které dokázaly tento problém vyřešit a patří mezi ně specialisté z Miravel.cz, kteří vám zajistí nejkvalitnější potisk na trhu.

Trička podle vašich představ

Pro potisk jsou nejžádanější trička. Potisk triček může být na trička různých provedeních a kromě triček se vám nabízí také polokošile, košile, mikiny, bundy a další. Možná máte sportovní tým, který byste chtěli potěšit tričkem s vaším znakem. Velmi žádané je firemní oblečení, je důležité budovat branding a díky tričkům s potiskem se vám to snadno povede. Přímo na webu si můžete vytvořit svůj vlastní potisk a vidět, jak bude výsledek vypadat ještě dříve, než si textil s potiskem objednáte. Vybírat můžete potiisk pro oblečení pro muže, ženy i děti.

Společnost v minulosti řešila stejný problém, který trápí řadu lidí, chtěla kvalitní potisk, ale nebyl nikdo, kdo by ho zajistil. Rozhodla se proto zalepit díru na trhu a poskytnout všem lidem takový potick, který bude vypadat tak, jak ho vidíte na počítači. Disponuje speciální tiskárnou, která disponuje novou technologií CMYK+W a ta se postará o tisk barev tak, jak je vidíte na monitoru. Umožní také tisknout i malá písmena a kvalita výsledku je tak velká, že můžete potištěný textil umístit klidně i do sušičky a neobávat se, že by se potisk jakkoliv poničil. Pokud chcete i vy potisk, který stojí za to, na firmu se obraťte a máte jistotu nejlepšího výsledku. Jelikož používá nejlepší technologii na trhu, vždy budete s výsledkem spokojení. Kromě vlastního potisku si můžete zajistit i textil bez potisku nebo si vybrat z hotových návrhů. Inspirujte se nabídkou webu.