Mít dobře vyzdobený dům je snem každého majitele domu. Přidáním přírodním dekorací dostane dům nádech útulnosti a tepla. Zejména dřevěné dekorace, výrobky a dárky ze dřeva jsou hlavními činiteli útulného, a současně jedinečného, interiéru.

Dekorace z přírodních materiálů jsou ekologické

Dřevěné a mechové obrazy se stávající stále větším fenoménem a není to jen pro jejich jedinečný vzhled.

Dřevo a mech jsou mnohem méně škodlivé než většina ostatních dekoračních materiálů nebo prvků. Zpracování dřeva uvolňuje mnohem méně uhlíkových emisí, které mohou být jinak škodlivé pro vaše zdraví.

Dřevo se považuje za nejuniverzálnější materiál, pokud jde o vzhled. Nejen, že se s ním pracuje a je snadné ho navrhnout, ale také se dá použít různými způsoby k dosažení různé úrovně estetického kouzla a úrovně tepla a zemitosti, kterou prostoru dodává. Dřevěné vyřezávané obrazy mohou mít různou úroveň odstínu dle vašeho přání. Na webu gabrielaart.cz zjistíte, že si můžete pořídit vyřezávaný obraz přizpůsobený vašim preferencím.

Mechové a dřevěné obrazy jsou skvělým tipem na dárek

Obrazy ze dřeva zveřejněné na webu gabrielaart.cz nemusí konečnou podobu, která je na fotografiích ukázána. Obrazy mohou být namořeny do odstínu dle přání zákazníka, který tak snadno doplní dřevěnou podlahu či nábytek o obraz, který bude dokonale ladit se zbytkem interiéru.

Hodiny jsou dalším nepostradatelným doplňkem v interiéru

Dekorace není to jediné, jak můžete vnést přírodu na pracoviště či do svého domova. Dřevěné a mechové hodiny jsou dalším originálním produktem, který objevíte na gabrielaart.cz. Kromě obrazů a hodin můžete také vybírat z nabídky reklamních krabic na víno, dárkových krabic a košů apod. Všechny produkty jsou vyrobené z přírodních materiálů a s láskou.