Hubnutí je procesem, který bývá velice často neúspěšný kvůli tomu, že namísto přejídání naopak nezkušení cvičící jenom tělo postupně nechávají vyhladovět. Tato nepříjemnost je přitom jednou z nejčastějších záležitostí, protože se cvičící neumí dobře orientovat v potřebě dostatečného zásobení těla živinami při cvičení, nebo neumí propočítat kalorickou náročnost cvičení.

Pak se stává, že namísto hubnutí tělo stagnuje, nebo dokonce automaticky tvoří celou řadu tukových zásob, které jenom přidávají problémy. Proto dnes poradíme, jak na správnou suplementaci během vašeho hubnoucího procesu.

Spalovače tuku kombinujte vždy s pohybem

Pokud berete opravdu efektivní spalovače tuku, tak rozhodně nevěřte v žádné záhadné efekty samy od sebe. Zcela naopak byste měli myslet na to, že moderní spalovače tuku fungují na bázi termogeneze. To znamená, že se zvyšuje vnitřní teplota těla, která potom může za to, že se zlepšuje metabolismus tuků. Jenže k tomuto efektu je mimo QNT spalovače tuku potřeba také aktivní pohyb. V tomto složení potom funguje vše přesně tak, jak má a spalovače vám pomohou s odstraněním přebytečných tukových zásob.

Obsah vitamínů je extrémně důležitý

Velkou chybou, kterou dělá naprostá většina nezkušených cvičících je hlídání hladiny makroživin, ale zcela kompletní ignorování mikroživin. Problémem je to především proto, že jsou vitamíny zodpovědné za celou řadu důležitých funkcí těla. Proto jsou QNT vitamíny základem suplementace pro kohokoliv, kdo pravidelně dělá aktivity na vysoké tepové frekvenci. U nich je zásadní hlavně to, že s potem ztrácíme velké množství živin a ty je potřeba dostatečně nahradit.

Nebojte se sacharidů, nejsou to nepřátelé

Spousta diet funguje na té bázi, že je potřeba se vyhýbat sacharidům. To je ale extrémní hloupost, protože sacharidy samy o sobě nejsou nijak záškodné. Zcela naopak jsou sacharidy ze správných zdrojů tou nejlepší zásobárnou energie. Výrobky jako Granola Hesters life vám nabídnou právě vysoký obsah zdravých sacharidů, které vaše tělo dokáže dokonale využít. Mimo toho se společně na pomalejší sacharidy velice často váže i vláknina, která je důležitá pro trávení.