V prvních 12 měsících života je péče o dítě snad nejdůležitější. Miminko se vyvíjí přímo razantně – duševně i tělesně. Velmi rychle vyrůstá z kojeneckého oblečení.

Novorozenci v prvních 12 týdnech udržují se svým okolím především zrakový kontakt. V této fázi mohou dobře fixovat především velké objekty. Velkého, rozesmátého, barevně vyvedeného šášulu zavěšeného nad dětskou kolébkou nebo dětskou postýlkou si vaše miminko bude donekonečna radostně prohlížet a postupně se s ním pokusí i komunikovat. Zaujmou ho i barevně vyvedená nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, ozdobné volánky do dětských postýlek, peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spací vaky a podobně. Stále pro něj však bude prvořadé krmení a kojení.

Dětské postýlky se vyplatí mít dokonale vybavené

E- shop eAndílek.cz ví čím, proto nabízí zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky. Užitečné jsou i polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek a kapsáře do postýlky.

Mějte svého drobečka neustále na očích

Kolem třetího měsíce začne miminko osahávat a strkat do pusy všechny předměty, které se mu dostanou do ruky. Má rádo svůj relaxační polštářek do dětské postýlky a nové hračky, s nimiž začíná stále více komunikovat.

Když dítě dosáhne jednoho roku života, netráví již tolik času v dětské postýlce na dětské matraci a dětském prostěradle. Je schopno lézt, a někdy dokonce chodit. Nejpozději v té době byste měli dbát na to, aby z jeho dosahu byly odstraněny všechny křehké předměty, jinak je váš miláček snadno definitivně zničí. Důležité je však především bezpečí dítěte. Nikdy ho proto nenechávejte o samotě bez ohrádky pro děti. Nejlépe samozřejmě uděláte, když ho budete mít neustále na očích!