Vlastní reklama, fotografie, vizitky a cokoliv dalšího. Tisk je zkrátka metoda, bez které se spousta lidí neobejde. I když je dnes mnoho věcí online, stále se i v offline světě najde spousta věcí, které je potřeba vytisknout. Ať už to je k soukromému nebo pracovnímu vyžití. Co všechno je možno nechat potisknout nebo si vytisknout? Možností je opravdu mnoho a je tak zcela na vás a vaší fantazii, co vymyslíte. A mohou to být reklamní předměty stejně tak, jako reklama nebo jen brožury pro klienty.

Logo v 3D

Prezentovat sebe i svou firmu je důležité, a pokud jako majitelé hledáte nové možnosti, efektivní možnost je právě výroba 3D loga. Umí zaujmout všechny kolemjdoucí, které tak oslovíte, zastaví se a díky tomu můžete získat nové zákazníky. Trojrozměrná loga se vyrábí z kvalitních materiálů, které jsou odolné a vydrží tak v interiéru i exteriéru. ABC tiskárna zajistí vše, co si přejete. Máte-li vlastní nápad nebo představu, rádi ji přetaví do loga. Stačí se jen ozvat a vše zajistí.

Online tisk všeho druhu

ABC tiskárna nabízí svým zákazníkům kvalitní služby a také se snaží o nadstandardní přístup k zákazníkům. Rodinná firma s historií tak pečuje o každého, kdo si v jejich službách nechá vytisknout vizitky, loga, obálky, bannery a všechno ostatní, co spadá do kategorie tisk online. Jednoduše, bez složitých postupů, přesně podle vašich představ. Přesně to umí tiskárna dodržet.

Je libo pexeso?

Pexeso hrají rádi nejen děti, ale je to taky fajn zábava pro dospělé. Z této hry je možné udělat jednoduchý a oblíbený reklamní předmět, který potěší všechny. Potisknout je můžete jakýmkoliv motivem – od produktů, přes oblíbené dětské hračky, postavy až po logo firmy, které bude sloužit jako zadní strana. Výroba pexesa tak bude milou pozorností pro vaše zákazníky.