Toskánsko je světově proslulé krásou své krajiny, uměním, památkami, tradiční gastronomií a vstřícností obyvatel. V průběhu staletí bylo Toskánsko domovem mnoha významných jmen ve světě vědy, hudby a literatury, jejichž vzpomínky jsou dodnes v toskánském „citta d’arte“ stále živé. Leonardo da Vinci, Galileo Galilei, Puccini, Michelangelo, Botticelli, Brunneleschi, Dante Alighieri, Giotto, Boccaccio, Lorenzo de’Medici a další.

Města, která stojí za to vidět, jsou Pisa, Siena, Lucca a samozřejmě Florencie. V Toskánsku se vyrábí olivový olej a víno, které se exportuje do celého světa (například víno Chianti). Narazíme zde na mnoho typických jídel, jako jsou panzanella, biftek, polenta, castagnaccio atd. Toskánsko je pro mnoho lidí krajinou zaslíbenou jejich srdci a pokud si dovedete představit, že zde bydlíte, můžete si v tomto regionu koupit vlastní nemovitost.

Nákup nemovitosti v Toskánsku

Toskánsko disponuje mnoha nemovitostmi k prodeji, které mohou být vaše a všechny je najdete na Italicahomes.com. Jde o web realitního experta na Itálii. Můžete si zde najít a koupit nemovitosti po celém území této země, včetně Toskánska. K dispozici vám jsou jak domy a byty, tak i pozemky, komerční objekty a farmy. Vyhledávání nemovitostí na webu je snadné, u každé nemovitosti máte všechny důležité informace i mnoho fotografií. Toskánsko je populární u lidí po celém světě a v Evropě ho mají v hledáčku nejen Češi, i řada Němců vyhlíží Immobilien in der Toskana. Váš sen o nemovitosti v Toskánsku můžete snadno proměnit v realitu, stačí si vybrat některou z nemovitostí v tomto regionu a rázem se může váš život změnit v pohádku.