Ubytování na stromě se těší stále většímu zájmu. Tuto možnost nabízí i TREEHOUSE JEŠTĚD. Jedná se o nezapomenutelný a nevšední zážitek, který zažijete při ubytování v korunách stromů.

TREEHOUSE JEŠTĚD se nachází uprostřed lesů a poskytuje dechberoucí pohled na okolní přírodu. Odpočinete si daleko a vysoko od chaotické civilizace. Budete jen vy sami. Můžete se zaposlouchat do jemného šustění listů a lesních zvuků a nasát vůni dřeva i lesa. Odpočívat můžete na terase, která je umístěná v korunách stromů. Mezi větvemi se prodírají sluneční paprsky, které vás budou hřát na kůži. V noci si můžete prohlížet hvězdnou oblohu.

Ještěd je hora rozkládající se v severní části Čech, jihozápadním směrem od města Liberec (statutární město na severu Čech, krajské město Libereckého kraje). Je to nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu. Na samotné vrcholu je postavený známý televizní vysílač, v jehož dolní části je umístěný hotel s restaurací.

Proč právě TRREHOUSE JEŠTĚD?

Je umístěný na zcela unikátním místě – na jižní části Ještědského úbočí. Poskytuje nezapomenutelný pohled na Ještěd. Máte krásný výhled na Bezděz a Ralskou pahorkatinu a všechny výhledy směřují pouze do přírody, nikoli do civilizace.

Na zcela unikátním kousku přírody si můžete vyzkoušet ubytování na stromě v jednom ze dvou Treehousů – Emanuel je umístěný v hustém lese, s průhledem na vrchol Ještěd. Amálka se nachází na lesní mýtině a nabízí panoramatický výhled na celý Ještědský hřeben s jeho dominantou. Díky pohádkovému a romantickému místu a komfortnímu zázemí bude váš zážitek z pobytu nezapomenutelný.

Oba treehousy se nacházejí nedaleko města Liberec Přístup k nim je necelý půl kilometr od parkovacího místa. Vede k nim pohodlná lesní stezka. Problém se zavazadly za vás vyřeší majitelé svým terénním automobilem.

Podrobnosti naleznete na webu treehousejested.cz.