Půjčovna dodávek praha nabízí k zapůjčené dodávky za bezkonkurenčně nízké ceny. Širokou nabídku naleznete na webu dodavky-express.cz.

Nabídka společnosti DODÁVKY EXPRESS

Půjčovna pronajímá dodávky a minibusy s exkluzivními výhodami a to jak v Praze, kde má hned dvě pobočky, tak i v celém Středočeském kraji. Platíte pouze za takovou výbavu, kterou využijete. Sami si vyberete takové užitkové vozidlo, které bude vyhovovat vašim představám a požadavkům a k němu si zvolíte potřebné doplňkové služby. Zapůjčit si můžete jedno z prověřených vozidel značky Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master. Všechna užitková vozidla jsou předávána v dokonalém technickém stavu. Součástí výbavy je i dálniční známka. Samozřejmostí je zabezpečovací systém ve formě elektronického sledovacího systému a vozidla jsou pojištěná.

Na vozidla není vydáno žádné omezení. Můžete s nimi najet tolik kilometrů, kolik potřebujete a můžete se s nimi vydat i do zahraničí.

Pohodlnou jízdu zaručí nadstandardní výbava.

Pro řízení všech vozidle z nabídky vám postačí řidičské oprávnění skupiny B.

Pro výběr výbavy vozidla slouží konfigurátor, který naleznete na webu společnosti.

Výhodné ceny s bonusovou kartou

Budete-li si vozidla půjčovat opakovaně, získáte ještě výhodnější ceny a to díky bonusové kartě. Ta je navíc přenostelná, její výhody tedy může využívat kdokoli a to nejen z firmy, ale i z rodiny nebo vašeho blízkého okolí.

Možnost výhodného připojištění

Pokud využijete připojištění MaxCare™ , získáte další výhody, Jedná se o nulovou spoluúčast při nehodě, která nebyla zapříčiněna vaší vinou nebo odtah vozidla v rámci EU, který bude proveden zcela zdarma.

Asistenřní služba

Připojištění MaxCare™ také nabízí, případě nutnosti a potřeby, asistenční službu 24 hodin.