Abyste dobře vypadali, musíte se také dobře cítit. A abyste se dobře cítili, musíte o sebe dbát. Ale nejen ve smyslu masáží, kosmetiky, manikúry a pedikúry. Základem je pestrá a vyrovnaná strava a hlavně pohyb. Cvičením nejen posílíte svalstvo, zbavíte se tuku, ale také vypustíte do svého těla endorfiny, které způsobují dobrou náladu. Tímto se uzavře kruh, protože se budete dobře cítit, a tedy i dobře vypadat.

Kde s cvičením začít?

Posilovna v Praze Kentoya fitness nabízí nejen moderní posilovací stroje, ale také vyškolený personál, který poradí každému začínajícímu cvičenci, jak správně začít a získat toužených výsledků. Ve fitku mají v malíčku všechny typy postav a připravený speciální program pro ženy na redukci tělesného tuku.

Ve fitcentru naleznete stepper dva orbitracy, veslovací trenažér, 6x běhací pás, 4x stacionární kolo, ale také moderní posilovací stroje na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručními činkami a nakládacími žerděmi. Všechny stroje jsou přizpůsobeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nebo i závodníky.

Po dřině odměna

Ve fitcentru vás nechtějí jenom sedřít z kůže, ale také zaslouženě hýčkat. Relaxaci si můžete dopřát v podobě masáže, pro uvolnění, regeneraci a očistu vašeho těla i mysli. Jako další způsob odpočinku si můžete zvolit solárium v Praze.

Nejenže dosáhnete bronzového odstínu vaší pleti, ale také se během opalování prohřívají vaše svaly a dochází k jejich uvolnění. Opalování tedy působí blahodárně na celé vaše tělo, je účinné proti různým kožním onemocněním a dodá vaší pokožce vitamin D spolu s novou energií pro vaše tělo.

Takže nelenošte a zajděte si do fitka!