Jste přepracování, potřebujete si odpočinout a strávit nerušený čas pouze se svou drahou polovičkou? Toužíte po víkendovém pobytu v romantické přírodě? Pak byste se měli zajet podívat do chráněné oblasti Českého krasu, kde se můžete nejen kochat nádhernou přírodou Čech, ale také poznat středověký hrad Karlštejn.

Pohádkové ubytování

Pokus si už cestu do Čech plánujete, určitě bádáte, kde se nechat ubytovat. Po náročných dnech v práci a shonu ve městě si zasloužíte pořádný odpočinek a relaxaci. Proto určitě vyzkoušejte Romantický Hotel Mlýn Karlštejn, který tohle všechno nabízí. Hotel Karlštejn je zasazen do malebné krajiny chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod hradem Karlštejnem. Dostupnost od centra hlavního města Prahy činí pouze 25 km, proto je skvělým místem k trávení volného víkendu.

Ubytování na Karlštejně nabízí pro návštěvníky cekem 21 pokojů s celkovou kapacitou 49 lůžek, takže si můžete vychutnat atmosféru menšího hotelu. K dispozici jsou standardní dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje vybavené klimatizací a Wi-Fi internetovým připojením. V nabídce jsou také pokoje svatební s nadstandartním vybavením, což napovídá, že hotel je také oblíbenou svatební lokací.

Kam v okolí?

Při plánování denních aktivit máte na výběr ze spousty možností, ze kterých si vybere každý to své. Podívat se můžete například do Zooparku Karlštejn, jehož dominantou je vznešený bílý lev. Pokud toužíte zůstat na hotelu, pak stojí za vyzkoušení relaxační centrum v areálu hotelu, které se skládá z finské sauny, whirpoolu a fitness centra.

V okolí je také již zmínění hrad Karlštejn, Muzeum Betlémů Karlštejn a Voskové muzeum na Karlštejně. Sportovce jistě potěší místní cyklostezky a možnost lezectví na místních vápencových útesech.