Ať se snažíte sebevíc, nemůžete se zbavit posledních pár kil? Blíží se vaše svatba nebo jiná slavnostní událost na které chcete (vlastně musíte) vypadat skvěle. Do týdne přebytečná kila jistě neshodíte, existují však triky, které vám úspěšně pomohou nepříjemné „faldíky“ skrýt a dají vyniknout pouze vašim přednostem. Většina žen, které o sebe dbají znají základní pravidlo, jak vypadat úžasně i s nedokonalou postavou: Skryjte nedostatky, vyzdvihněte přednosti!

Choďte vzpřímeně

Ačkoliv máte pocit se shrbenými zády při chůzi skryjete vypoulené bříško či větší poprsí, které opticky postavu rozšiřuje, věřte, že je to pouze pocit. Vzpřímenou chůzí se bříško natáhne. Narovnaná chůze ubere opticky až 5 kg a navíc ulevíte namáhané páteři. Vyhnete se pozdějším problémům se zády.

Kalhoty s vysokým pasem

80 léta se vrací a k nim neodmyslitelně patřily kalhoty s vysokým pasem. Bokovým džínám odzvonilo. Vysoký pas lichotí ženám, které potřebují skrýt větší bříško. Kalhoty s nízkým, které donedávna vládly módním trendům na břicho zbytečně upozorňovaly. V džínách s vysokým pasem budete vypadat štíhlá a vysoká.

Pořiďte si kvalitní spodní prádlo

Podprsenka, která se zařezává pod lopatkami a kalhotky zařízlé do boků vytváří nevzhledné bochánky, které postavě nejen přidávají kila, ale také ji nevzhledně deformují. Uvolněte stažená ramínka nebo investujte do spodního prádla, které vám opravdu sedí. Až 70% že nosí nesprávnou velikost, což jim značně škodí.

Oživte svůj outfit

Přesuňte pozornost ostatních od vašich nedostatků pomocí šperků, pásků a jiných doplňků. Dlouhé korále vás opticky zeštíhlí a navíc odvedou pozornost od spodní části těla. Pásky vytvoří váš pas, i když ho nemáte,což ocení ženy, kterým chybí klasické ženské křivky.

Vodorovné pruhy a velké vzory jsou pro vás tabu

Pokud máte ve svém šatníku kousky s vodorovnými a velkými vzory, darujte je štíhlé kamarádce. Svislé pruhy a drobné vzory vaši postavu zeštíhlí a prodlouží.

Noste černou barvu

Černé oblečení zeštíhluje – to je známý fakt, ovšem černá barva také dodá stín vaší tváři a tím ji zestarší a o to jistě nikdo nestojí. Černou tuniku doplňte o světlý šátek, který vás omladí.