S příchodem knižní a filmové ságy, kde se miliardář Christian se zvláštními choutkami zamiloval do mladé a nezkušené Anastasie zamotal hlavu mnoha ženám. Některé v tom viděly možnost, jak alespoň na pár chvil uniknout od domácí reality a sledovat, kterak nedostupného a za všech okolností vážného podnikatele mladá žena mění a on propadá jejímu kouzlu. Tato trilogie nás však poodhalila roušku BDSM praktik, což pro mnohé bylo doposud symbolem tvrdého, nepřiměřeného a někdy až bolestivého sexu. Někdo za tím viděl jen jednu z dalších úchylek. Jak to tedy je?

Odborníci na tom nevidí nic špatného

Podle odborníků není tento druh sexu ničím špatným nebo dokonce úchylným. Naopak přicházejí na řadu nových a nových výhod, které tento druh sexu přináší. Když se řekne BDSM, obvykle to funguje tak, že jde o dominanci a podřízenost. Jeden z partnerů dominuje, druhý se podřizuje a je submisivní. Experti v tomto vidí výhodu, protože je zde velké pole pro sexuální experimentování. Když se nepřekročí hranice, které si oba dopředu stanoví, pak je možno tělo stimulovat daleko více způsoby a s mnohem větší intenzitou. K tomu můžete využít bdsm pomůcky, kterých je na trhu také mnoho a tím celé milování a hrátky zintenzivnit.

O čem toto milování je?

Možná vás to překvapí, ale je založeno na důvěře. Zapátrejte v paměti, co se ve filmu nebo knize odehrávalo! Hlavní hrdina svou novou slečnu neustále nabádal, že mu musí především věřit. A právě důvěra a vzájemná komunikace je klíčem těchto praktik. Poté už můžete využít fetiš oblečení, pouta, masky, bičíky, plácačky, obojky, svorky a další a další věci. Užívat si a prozkoumávat jednotlivé praktiky, jejich možnosti, vaše možnosti a nečekané a mnohdy příjemné okamžiky. Fantazii se v tomto ohledu nekladou takřka žádné meze.