Patříte mezi jedince, kteří milují ten pocit, kdy si něco koupí za nižší cenu, než je běžná? V takovém okamžiku je radost dvojnásobná, radost z nakoupeného zboží či využití nějaké služby a ještě za velmi nízkou cenu. Mnoho lidí odrazuje prohlížení letáků, vyhledávání slev na jednotlivých e-shopech či vystřihování kupónů, proto dávají přednost rychlým nákupům bez slev a jiných výhod.

Nakupujte levně a rychle

Cash back portály jsou ideálním způsobem, jak nakoupit levně a současně neztrácet čas vyhledáváním slev, slevových kupónů nebo kódů. Jak už samotný název napovídá, nejedná se standardní slevy, jak jste zvyklí ze supermarketů, ale návrat části peněz z vašeho nákupu zpět na váš účet. Slevové akce jsou jen dalším bonusem navíc.

Při nákupu na cash back portálu nakupujete zcela stejným způsobem jako běžně v e-shopech. Portál je pouze rozcestníkem, který vás přesměruje na vámi vybraný obchod. Když v e-shopu nakoupíte po přesměrování, cash back portál vám vrátí určité procento z vašeho nákupu zpět. Částka se liší podle výběru obchodu.

Jak nákup funguje?

Slevy na kosmetiku patří k nejvíce vyhledávaným slevám. Nákupem přes cash back portál ušetříte vždy. Obchody platí cash back portálu, jakým je například Tipli.cz, platí za přivedení každého zákazníka a Tipli se o odměnu s vámi rozdělí.

Kromě toho můžete navíc využívat všech ostatních slev, slevových kódů a kupónů, v té chvíli se stává nákup ještě více výhodným.

Vše na jednom místě

Další výhodou cash portálu je, že máte vše na jednom místě, což oceníte především ve chvíli, kdy sháníte jeden konkrétní produkt a nechce se proklikávat mezi jednotlivými prodejci. Na cash back portálu zadáte do vyhledávače konkrétní produkt či službu a po chvíli vybíráte z nabídek pouze vámi zadaného produktu z mnoha obchodů a dodavatelů.