Jste v očekávání teprve chvíli nebo už to na vás okolí poznává? Ať je to jakkoliv, dříve či později přijde ten zlom, kdy se do běžných kalhot nebo bundy nevlezete a bude třeba začít řešit, co na sebe. Čím víc se bude bříško zvětšovat, a kilogramy budou přibývat, tím víc se budete potřebovat cítit pohodlně a spokojeně. Přeci jen, mít najednou bříško a kilogramy může být pro některé ženy obtížné a těžkopádné. Co na sebe, když se chcete cítit pohodlně? Zároveň však nechcete ztratit nic ze své ženskosti a elegance. Najdete takové kousky?

Oblečení, které myslí na budoucí maminky

Budoucí maminky se musí především cítit pohodlně. Tedy žádné kalhoty, které v pase tlačí a jsou tak akorát, žádné šaty, ve kterých se nebudete moci ani nadechnout. Některé ženy mají během těhotenství citlivou pokožku, takže různé materiály jim vadí, škrábou je a podobně. Pohodlí by však nemělo být vykompenzováno klasickými a mnohdy i nudnými kousky v šatníku. Happymum.cz je internetový obchod, kde najdete nejen těhotenské oblečení. Z opravdu široké a rozmanité nabídky si můžete vybrat krásné podzimní šaty, halenky, košile, trička nebo například společenské šaty, kalhoty či jiné kousky, které budou sloužit pro slavnostnější příležitosti.

Oblečení nejen na těhotenství

Čerstvě po porodu, když jsou nějaká ta kila dole, také řešíte, co na sebe. Zejména v té době, kdy své miminko kojíte a potřebujete tedy oblečení, které vám umožní nakojit dítě kdekoliv a během chvíle. Proto volíte topy a trička, která mají větší výstřihy. Jenže ne vždycky jich máte v šatníku tolik. Řešením může být oblečení ke kojení, které mívá důmyslně a chytře ukryté knoflíčky nebo jiný patent, který jednoduše odepnete a své miminko nakojíte kdekoliv – restauraci, na návštěvě, ve vlaku, zkrátka všude, kde to je potřeba.