Moderní sklad je komplexní provoz s počítačovým řízením zásob, pokročilými regálovými systémy a nejmodernějšími stroji pro manipulaci s materiálem. Všechno toto vybavení slouží k efektivnímu chodu skladu, ale veškerá tato propracovanost může být narušena, pokud se zanedbává úklid. Zejména v dnešní době je důkladný úklid velmi důležitý.

Čistá podlaha snižuje riziko úrazu

Všechny sklady jsou v jednom ohledu stejné, a to v tom, že podlaha by měla být udržována v co největší čistotě. Nadbytek nečistot a špíny může způsobit problémy s hygienou a může vypadat nevzhledně. Například podlahové značení ve skladu je zde za účelem, jako je označení nebezpečných oblastí nebo vymezení chodníků. Tato důležitá označení mohou být zakryta špínou a mohlo by dojít k nehodě. Podobně mohou nečistoty zakrýt praskliny a vyvýšeniny v podlaze, které zvyšují riziko zakopnutí chodců a také potenciální poškození vysokozdvižných vozíků nebo jiného zařízení.

Řada čisticích strojů na tvrdé podlahy využívající nejnovější technologie, které jsou nyní k dispozici, znamená, že pro špinavé podlahy neexistuje žádná výmluva. Existují mycí stroje, zametací stroje nebo dokonce mycí stroje různých konfigurací a velikostí, což znamená, že existuje stroj vhodný pro všechny typy podlah.

Existují samozřejmě možnosti koupě vnitřní i venkovní úklidové techniky. Pokud z nějakých důvodů nemůžete nebo nechcete do úklidové techniky investovat, využijte možnost pronájmu. Obě možnosti objevíte u firmy Unikont s.r.o.

Venkovní technika

Úklid není důležitý jen ve vnitřních prostorách objektu, ale i v těch vnějších. Multicara je úžasným pomocníkem v mnoha směrech. Mrkněte na web unikont.cz a přesvědčte se sami o možnostech, které multicara nabízí. Tři základní typy v nabídce jsou podrobně popsány pro vás snadnější výběr.