Máte rád Itálii? Většina lidí ano, je kousek, je tam příjemné klima, krásné moře, památky, hory, dokonalá kuchyně a příjemní lidé. Dovolená v Itálii je zárukou, že si rekreaci užijete. Problémem může být snad jen hotel. V hotelu jsou často hluční turisté, máte zde málo soukromí, musíte sdílet bazén s ostatními, čekat ve frontách a stále se řídit různými pravidly. Co je toto za rekreaci? Dovolená by měla být o pohodě, odpočinku, objevování a soukromí.

Jistě je vám jasné, že v hotelu nemůžete prožít dovolenou snů, v rekreačním domě však ano. Rekreační domy v Itálii jsou jako stvořené pro ideální dovolenou. Jsou k dispozici prakticky po celém území Itálie a zahrnují jak malé domky u moře, tak i velkolepé luxusní vily. Pronájem nemovitostí v Itálii je velmi levný a je to tudíž mnohem lepší volba než drahé hotely, kde vás neustále někdo omezuje. Naprosto senzační je pronajmout si vilu společně s vaším protějškem, zažijete krásné romantické chvíle ve dvou a hlavně v soukromí. Je to také ideální volba pro rodiny, pokud máte velkou rodinu, není nic lepšího než si levně pronajmout celý dům i s bazénem. Rekreační domy jsou vhodné i pro pejskaře, zatímco do většiny hotelů byste si pejska vzít nemohli, mnoho rekreačních domů je pejskařům plně k dispozici.

Jak si dům v Itálii pronajmout?

Pronájem je snadný a rychlý, stačí si na webu https://cz.italicarentals.com/ vhodný dům vybrat a rovnou si ho můžete zarezervovat. Můžete si vybrat z obrovského množství krásných domů. Můžete si projít náhodně všechny krásné nemovitosti, ale nejlépe uděláte, když si vyhledáte ideální dům k pronájmu za použití filtru, kde si nastavíte termín vaší dovolené, lokalitu a počet osob. Vyhledávat můžete i podle dalších kritérií, od počtu pokojů až po bazén aj.