Tepláky nemusí být pouze v obligátní modré, černé či jiné barvě. Teplákovinu v metráži si můžete koupit v různém provedení ve velkoobchodu Takoy z Bardějova. Vedle teplákoviny nabízí obchod také látky v podobě bavlněného plátna, bavlněného úpletu bez elastanu s motivem zahrada, zlaté květy, bunny white a v barvách růžové, světle modré, šedobílé a dalších.

Výhodný nákup teplákoviny

Obchod Takoy provádí pravidelné výprodeje, takže teplákovina metráž výhodně je skvělou možností k nákupu nejrůznější teplákoviny, ale i dalších látek. V aktuální akci výprodeje je nabízeno 16 položek. Jedná se například o látku teplákovina s motivem red Christmas, čili Červené Vánoce. Dalším příkladem kvalitní levné látky je teplákovina-norská pletenina modrá. Výhodně lze pořídit i celou řadu látek vhodných na ušití dámských kostýmů. Kostýmovky jsou v různých barevných kombinacích, jako například grey/red/white, red/brown, red/black a několika dalších.

Další látky

V nabídce obchodu Takoy jsou také čalounické a dekorační látky, potahové či sametové látky. V sortimentu nechybí ani různé designové ekokůže nebo látka elastická koženka v barvě bronzové a bordó dekorační. Oblíbené jsou designové ekokůže s různým potiskem, jako například s motivem zahrada, geometrický folk bílý, trojúhelník tyrkysový, tropické listí a další motivy.

Softshell metráž

Vybrat si můžete softshell letní nebo zimní. Populární je například látka softshell zimní v designu maskáč zelený nebo bílý. U letních softshellů jdou nejvíce na odbyt veselé motivy jako například s názvy Princ, I love Budapest. Oblibě se těší hlavně pestrobarevné látky, jako například růžovo-modré květy. V kategorii softshell metráž si můžete vybrat i látky s vyobrazením akverelových vlčích máků, nebo naopak temnější látku s růžovými kvítky na černém pozadí.