Dělá vám problém dosažení orgasmu? Nejste jediná, tento problém trápí mnoho žen. Někdy je to způsobeno stresem, nedostatkem spánku, špatným životním stylem, ale třeba i nedostatečně posíleným pánevním svalstvem. S jeho posílením byste měla začít co nejdříve a při pravidelném cvičení se brzy dostaví výsledky. Mezi nejlepší možnosti posílení patří Kegelovy cviky a venušiny kuličky. Druhá možnost je velmi lákavá a vzrušující, pojďme si o ní povědět více.

Venušiny kuličky

Slyšela o nich snad každá žena, ale jen některá je vyzkoušela. Venušiny kuličky jsou senzační cvičební pomůckou. Pokud jste si doposud mysleli, že je to erotická pomůcka, jako třeba robertek nebo vibrátor, jste na omylu. Cílem venušiných kuliček je účinně zpevnit pánevní svalstvo, které vám umožní dosáhnout užší vagíny a pevnějších svalů. Ty pak lépe využijete při styku s partnerem, snadněji dosáhnete orgasmu a snížíte i riziko inkontinence. Užší vagínu zajisté ocení i váš partner, který zažije mnohem lepší stimulaci penisu.

Běžné venušiny kuličky jsou tvořeny dvěma a více kuličkami spojenými provázkem. Jistě už tušíte, jak se používají. Zavedete je do vagíny a následně je v ní musíte udržet. Nemusíte být omezená jen na domácí prostředí, mnoho žen je nosí v práci i běžném životě. Lze je mít i několik hodin denně. Venušiny kuličky nejsou tak jednoduché, jak se mohou zdát, jsou duté a obsahují těžší kuličku, která při pohybu způsobuje vibrace. Ty vám mohou přinést příjemné vzrušení. Kromě posilování je můžete využít i při masturbaci.

Tento šikovný nástroj by neměl chybět v šuplíku žádné ženy, přínos venušiných kuliček je velký a jde přitom o malou investici, kvalitní venušiny kuličky koupíte již od 500kč výše. Prodávají se v mnoha provedeních, jak do tvaru, tak i materiálu. Pokud s nimi začínáte, sáhněte nejlépe po jednoduchých venušiných kuličkách ze silikonu, příjemně se nosí, jsou hygienické a snadno se udržují.