Naše chování dokáže na ostatní udělat rychlý dojem, kolikrát postačí několik gest a ostatní si o nás udělají obrázek. Prevděpodobně nejžádanější vlastností lidí je pozitivní přístup a usměvavá nálada. Když ukazujete úsměv na všechny strany, lidé poznají, že je s vámi sranda, jste veselí a rádi vám budou dělat společnost. Mnoho lidí se však neusmívá a důvodem není, že by byli smutní nebo pesimisté, ale proto, že se bojí ukázat své zuby. Pokud nemáte bílé zdravé zuby, ale zažloutlý chrup, jistě to má vliv i na vaše sebevědomí. Zuby však nejsou ničím, co bychom nemohli změnit nebo upravit.

Vybělení zubů

Víte o existenci bělení zubů? Jde o proces, kdy se ze zažloutlých zubů stanou bílé zuby. Na barvu našich zubů má největší vliv to, co konzumujeme a pijeme. Obzvláště pití čaje a kávy, kouření a sladké pokrmy, to dokáže zuby doslova zničit. Barvu zubů lze vyladit mnoha způsoby tak, aby byly opět zářivě bílé. Problémem je, že mnoho metod ničí zuby samotné, zejména sklovinu. Například použití jedlé sody je populární, má svůj efekt, ale likviduje povrch zubů. Je lepší využít moderních technologií a vsadit na sadu pro bělení zubů, kterou nabízí na Vybelime.cz

Jde o sadu bělícího gelu, který dokáže opravit poškozené zuby a odstranit z nich skvrny od jídla. Dále je součástí sady unikátní LED lampa, která likviduje bakterie v ústech a brání vzniku zubního kazu. Vyzařuje světlo o vlnové délce 530nm a její použití je snadné. Efekt bělení můžete pozorovat již po 10 minutách, ale hlavní efekt poznáte do 27 dní, kdy se zuby dokáží vybělit až o 5 odstínů.

Jak o zuby dále pečovat?

Základem je každodenní čištění zubů, které by mělo trvat alespoň 2 minuty. Naučte se používat ústní vodu, abyste vyrovnali pH v ústech a zničili bakterie. Šikovnými pomocníky jsou také dentální nit a mezizubní kartáčky, které si poradí s nečistotami mezi zuby.