Jak zůstat pozitivně naladění, když tomu nic kolem nepřispívá? Nehledě na to, že každý měsíc trpíte menstruačními bolestmi, řešení se najde. Vyzkoušejte léčivé krystaly, které vás zbaví všech neduhů. Co třeba hematit, akvamarín, karneol a další?

Nabídka je velmi pestrá

Hematit je kámen lesknoucí se jako stříbrný déšť. Hledáte poctivý kámen, který vás nenechá ve štychu, co se týče vaší očisty? Tento kámen je hotový zázrak, co do detoxikace. Spolu s vyplavováním toxinů, dokáže zlepšit krevní oběh a vrátit sílu včetně vitality.

Cítíte se unavení a bez energie? Jedná se o uzemňující kámen, jenž také neutralizuje negativní energii. Držte si ho blízko těla a zůstanete silní a chránění.

Akvamarín je jemně tyrkysový až třpytivě modrý kámen. Jeho jasná barva napoví také o jeho vlastnostech. Je uklidňující a dokáže napravit pocuchané nervy, ale i dýchací cesty. Podporuje hojení krku a plic, jelikož vlastní protizánětlivý charakter. Zkrátka a jasně se s ním mnohem rychleji zotavíte.

Karneol je kamenem červeno-oranžové barvy. Je tmavší, než jantar a dokáže uvolňovat křeče. Léčí taktéž kožní problémy a je pomocníkem při menstruačních bolestech. Umístěte karneol na podbřišek a nechte působit jeho mocné vibrace. Za chvíli se budete cítit mnohem lépe.

Fluorit je průsvitný kámen s odstíny do zelena či fialova. Vyplavuje toxiny a aktivně bojuje s virovými infekcemi pomocí své čisté síly. Jakmile pocítíte, že byste mohli mít chřipku – uchopte svůj fluoritový kámen. Vyplaví infekci dříve, než se vás přemůže.

Měsíční kámen je svou barvou bledší, ale tomu na jeho schopnostech neubírá. Může být bílý nebo lehce nažloutlý a zbavuje tělo napětí. Je spojován především s ženskou energií, neboť pomáhá při menstruačních bolestech. Tělu přináší stabilitu, klid a soustředěnost. Je také řešením mnoha zažívacích potíží.

Obsidián je naopak daleko odvážnější a opakem měsíčního kamene. Je černý jako uhel, přesto v něm lze občas nalézt nějakou tu bílou skvrnku. Kdykoliv máte bolesti, křeče nebo se třeba říznete, přiložte si obsidián na tělo a nechte ho, aby povzbudil váš krevní oběh. Zjistěte více na https://www.magieprirody.cz/