O tom, že sex k životu patří, není třeba z biologického hlediska absolutně polemizovat. Zejména mužská populace si bez něj neumí život představit a v žebříčku hodnot jej staví na přední místa již řadu let. Po zdraví a penězích je sexuální vitalita a aktivita třetím nejžádanějším aspektem, kterých si páni nejvíce cení ve svých hodnotových tabulkách.

Přestože kluci se sexuální aktivitou začínají v průměru o dva až tři roky později než dívky, brzy svou frekvencí a potřebou fyzického sblížení poměr vyrovnávají. Vše pramení v přirozené a biologické potřebě neustálého “předávání” svých genů. V mladším věku muži nabírají zkušenosti a k pohlavnímu životu si vybírají partnerky starší. Pro stabilní vztah a budoucí manželství si naopak vybírají ženy mladší a podvědomě i méně zkušené.

V praxi se chtějí blýsknout jako „velcí milovníci“, kteří intimnímu životu udávají směr, tóna pravidla. Nebojí se přitom také experimentovat. Kromě běžných technik a forem milování jsou velmi oblíbené i erotické pomůcky a hračky pro muže nebo ženy , které mohou velmi příjemně zpestřit milenecký prožitek.

Mezi nejoblíbenější patří vagínu simulující masturbátory, párové vibrátory, vakuové pumpy nebo zařízení masírující prostatu. Takový vibrátor už nejednomu páru doslova zachránil celý vztah.

Obecně jsou erotické pomůcky vnímány velmi pozitivně. Podnětně oživují plnohodnotný sexuální život, dávají styku „šťávu“ a jsou zárukou, že si pár jen tak nezevšední. Proto jejich popularita pořád roste. Mít společná intimní tajemství totiž není vůbec k zahození. Velmi oblíbenou se stává značka Pretty Love, která je nejen cenově dostupná, ale navíc i velmi příjemná k osobnímu užití.

Veškeré pomůcky, které dokáží dostat váš sexuální život mimo stereotyp, lze diskrétně zakoupit v sexshopu nebo specializovaném e-shopu. Sexshop je dnes považován za běžný obchod se zbožím, který si zakládá na diskrétnosti, anonymitě a ochraně soukromí svých zákazníků. Vš navíc vybavíte z pohodlí domova online.

Už víte, jak se pozná dobrý milenec? Není to borec s nabušenými svaly, ani frajer s výraznějším přirozením. Jde o nesobeckého muže, který se snaží být pozorný, inovativní, vynalézavý a nemá vágní předsudky.