Je jen málo míst, které by byly tak kouzelné, jako Nízké Tatry. Pokud milujete výlety do přírody, v Tatrách budete jako v ráji. Zatímco v Čechách už byla na mnoha místech krásná příroda přeměněná na zemědělskou krajinu, na Slovensku Tatry znemožnily přírodu zdevastovat a tak si zachovaly svou krásu a divokost. Místní hory jsou krásné na pohled a pokud si rádi dáte do těla, zde se vám nabízí mnoho prostoru pro aktivní dovolenou.

Vyhledání vhodného ubytování

Mnoho lidí touží po tom si rezervovat hotel Jasná, protože jde o turisticko-sportovní centrum, které je ideální pro letní i zimní dovolené. Nejlepší ubytování vám zde zajistí hotel Björnson. Jde o unikátní ubytovací komplex, který je jako stvořený pro rodiny s děti. Užijete si zde příjemné ubytování, které můžete přizpůsobit svým požadavkům, pokud máte rádi tradiční architekturu, je pro vás vhodný původní horský hotel Björnsonka. Nabízí se vám zde k ubytování také Villa, Hostel nebo moderní chatky TREE HOUSES.

Kapacita celého komplexu je 216 lůžek. Už nemusíte hledat hotel Liptov, v hotelu Björnson vám bude skvěle. Můžete odsud plánovat krásné výlety a pokud se sem vypravíte v zimě, máte hned po ruce sjezdovku. Není nic hezčího než aktivně odpočívat v krásné přírodě Tater. Jelikož jsou Tatry rozsáhlé, můžete sem pravidelně cestovat a pokaždé se podívat někam, kde jste ještě nebyli. Pokud jste zde ještě nebyli, místní krajina si získá vaše srdce, stejně tak jako pokrmy a celkový folklór. Jakmile se jednou do Tater podíváte, vždy budete hledat důvod, abyste se sem podívali znovu. Inspirujte se přímo na stránkách hotelu Bjornsonka.cz, kde naleznete fotografie, kontakt a také možnost rezervace.